PROFIL SPOLOČNOSTI ROZSAH ČINNOSTI KARIÉRA KONTAKT
KARIÉRA
V súčasnosti hľadáme vhodných kandidátov na pozície:
  • Projektant potrubných systémov
POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ strojárenského smeru
  • prax s 3D projektovaním v PDMS alebo PDS /výhodou/
  • užívateľská znalosť systému PDMS alebo PDS /výhodou/
  • prax v oblasti konštrukčnej a projekčnej činnosti
  • znalosť kreslení a dispozičných riešení investičných celkov
  • komunikatívna znalosť AJ nebo NJ
  • ochota sa stále vzdelávať a rozvíjať
  • ochotu cestovať
  • komunikatívnosť a schopnosť tímovej práce
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • práca na technologických projektoch
Ponúkame:
  • možnosť zaškolenia v programu PDMS a v technológii
  • dobré mzdové ohodnotenie
  • progresívny nárast mzdy
  • jazykové kurzy
Lokalita: Bratislava/Brno/zahraničie
Plat: dohodou
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: dohodou
Technologyr Plus s.r.o.
Bojnická 15, 831 04 Bratislava, Slovenská republika
Bankové spojenie : Uni Credit Bank, č.ú. 1239753009/1111
Internet : www.technologyrplus.eu
E-mail : office@technologyrplus.eu
IBAN : SK34 1111 0000 0012 3975 3009
IČ DPH: SK2023992344
IČO: 47 536 853
SWIFT: UNCRSKBX

w e b - d i z a j n :    www.i-dizajn.sk    -    dizajn@i-dizajn.sk